مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • رئیس مرکز خدمات روز بیمه را به رئیس‌کل بیمه مرکزی تبریک گفت

   کد: 23518
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در پیامی روز بیمه را به رئیس‌کل بیمه مرکزی و خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور تبریک گفت.
   رئیس مرکز خدمات روز بیمه را به رئیس‌کل بیمه مرکزی تبریک گفت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات در پیامی روز بیمه را به رئیس‌کل بیمه مرکزی و خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

   برادر گرامی جناب آقای دکتر سلیمانی
   رئیس‌کل محترم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

   تعیین تاریخ معین برای یک رخداد یا پدیده، تنها به منظور یادآوری مجدد آن نیست. بی‌شک یکی از اهداف آن، قدردانی از تلاش و همت عزیزانی است که مجدانه و خالصانه در آن عرصه جهت پاسخگویی مناسب به نیازهای اجتماعی و فردی که آحاد جامعه همواره با آن مواجه هستند، همت گماشته‌اند. بدیهی است این نگرش، رمز ماندگاری آثار و جاودانه شدن آن در اذهان عموم خواهد بود.
   اعلام 13 آذرماه به‌عنوان روز ملی بیمه در تقویم رسمی کشور عزیزمان ایران، فرصت مغتنمی است تا از مجاهدت‌های تمام تلاشگران صنعت بیمه در شرایط نامطلوب اقتصادی و فشارهای ناشی از تحریم ظالمانه استکبار جهانی در طول سال‌های متمادی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خصوص در شرایط حساس فعلی (شیوع بیماری کرونا)، قدردانی گردد.
   اینجانب نیز این روز را به جنابعالی و خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور، تبریک عرض می‌نمایم. امیدوارم با توکل به پروردگار متعال و تقویت روحیه جهادی و تداوم توجه مدیران ارشد صنعت بیمه کشور به مسئولیت سنگین خود در شرایط جنگ اقتصادی در حمایت و پشتیبانی از عرصه‌های دارای اولویت و با بهره‌مندی از دانش، تجربه، نوآوری و ابتکار، در کنار سایر جهادگران اقتصادی، موفق و پیروز باشید.
   سید حسن ربانی
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.