مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • حجت‌الاسلام‌والمسلمین طاهری:

   سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک‌نهاد مردمی و مورد اعتماد مردم است/ حضور سپاه در موضوع دفاع زیستی یک ضرورت است

   کد: 23515
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
   قم/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم تعامل سپاه پاسداران با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم در حوزه سلامت را یک ضرورت توصیف کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک‌نهاد انقلابی، مردمی و مورد اعتماد همه آحاد جامعه است.
   سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک‌نهاد مردمی و مورد اعتماد مردم است/ حضور سپاه در موضوع دفاع زیستی یک ضرورت است

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، نشست هم‌اندیشی معاون سلامت و امور درمان مرکز خدمات قم با معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه علی ابن ابی‌طالب به منظور افزایش همکاری دو مجموعه برگزار شد.
   بر اساس این گزارش حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم طاهری در این نشست طی سخنانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را یک‌نهاد مردمی، انقلابی، موفق و الگو توصیف کرد و اظهار داشت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و مستضعفان جهان به شمار می‌آید.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم به گذشت بیش از 11 قرن از دوران غیبت کبرای امام عصر (عج) اشاره کرد و عنوان داشت: امام راحل در این دوران گره بزرگی از دوران سخت غیبت کبرا باز کرد؛ بر این اساس حوزه‌های علمیه پس از تبلور نور الهی انقلاب اسلامی ایران پایگاهی برای تربیت علمای بزرگ برای آینده تمدن نوین اسلامی است.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین طاهری تعامل سپاه پاسداران با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم را یک ضرورت توصیف کرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک‌نهاد انقلابی، مردمی و مورد اعتماد همه آحاد جامعه است و از سپاه علی بن ابیطالب قم به‌منظور حضور فعال و انقلابی در عرصه سلامت و تعامل دفاع زیستی با مرکز خدمات دعوت می‌کنیم.
   بر اساس این گزارش حجت‌الاسلام علیرضا حقایق بخشایش طی سخنانی به شهادت دانشمند مظلوم شهید محسن فخری زاده اشاره کرد و گفت: زعم ما این است این اقدام خصمانه دشمن انتقامی سخت به دنبال خواهد داشت.
   گفتنی است، دکتر علی یوسفی فر، مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات طی سخنانی هدف از برگزاری نشست را استفاده از تجارب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه دفاع زیستی عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه پیشگیری و درمان و به‌طور کل در حوزه دفاع زیستی تجاربی ارزشمند دارد.
   دکتر یوسفی فر در ادامه به ارائه گزارشی از مرکز خدمات حوزه‌های علمیه پرداخت و ابراز داشت: آموزش‌های بهداشت و سلامت را متناسب با اطلاعات بانک اطلاعات سلامت به‌صورت هوشمند دنبال می‌کنیم.
   وی افزود: استفاده از منابع معتبر و مراجع ذی‌صلاح از اولویت‌های مرکز خدمات است؛ بر همین اساس تفاهم‌نامه‌های گسترده‌ای با وزارت بهداشت و دیگر نهادهای نظام سلامت داشته‌ایم.
   سرهنگ بختیاری، معاون دفاع زیستی سپاه علی بن ابی‌طالب(ع) در سخنانی غربالگری در نظام پذیرش را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: تعامل سازمانی می‌تواند به اشتراک تجارب در حوزه سلامت منتج شود؛ بر این اساس ما آماده همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم هستیم.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.