مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز استان اصفهان

   مشکلات مسکن طلاب شهرستان کاشان بررسی شد

   کد: 23506
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
   کاشان/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب شهرستان کاشان با حضور رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز استان اصفهان در مرکز خدمات برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب شهرستان کاشان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب شهرستان کاشان با حضور مهندس ساغرچی رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز استان اصفهان در مرکز خدمات برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیر کل مرکز خدمات کاشان در این جلسه، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مسکن طلاب این منطقه، به تشریح برنامه و فعالیت‌های مرکز خدمات در زمینه مسکن پرداخت.
   وی با بیان اهمیت پیگیری وضعیت مسکن طلاب در بخش استیجاری، خرید و درنهایت ساخت، همکاری انجمن خیرین مسکن‌ساز استان با مرکز خدمات را خواستار شد.
   مهندس ساغرچی ضمن اظهار اطلاع دقیق از شرایط طلاب و روحانیون و با اشاره به این‌که خوشبختانه تاکنون توفیق واگذاری تعدادی از واحدهای ساخته شده به طلاب را داشته‌اند؛ بر مظلومیت طلاب و خانواده ایشان و لزوم جدیت در رسیدگی به وضع مسکن و سلامتی طلاب تأکید و قول داد: در صورت همراهی مسئولین و دیگر نهادها، از همکاری با مرکز خدمات دریغ نخواهند کرد.
   وی همچنین قول داد به شرط موافقت هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز کاشان 13 واحد استیجاری به طلاب این شهرستان تحویل داده شود.
   در این جلسه مقرر شد با حضور مدیرکل مرکز خدمات کاشان موضوع سکونت طلاب واجد شرایط در این منازل با عنوان مسئول فرهنگی مطرح شود و با توجه به اهمیت و لزوم پیگیری وضعیت مسکن برای طلاب منطقه، طرح بهره‌مندی طلاب فاقد مسکن در قالب ساخت واحدهای حمایتی نیز با همکاری خیرین و تواتر زمین مورد بررسی قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.