مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کنترل و سنجش تب مراجعه‌کنندگان مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی
   کد: 23499
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
   مشهد/ مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدام به کنترل و سنجش تب مراجعه‌کنندگان مرکز خدمات استان می‌کند.
   کنترل و سنجش تب مراجعه‌کنندگان مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، مرکز خدمات استان با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدام به کنترل و سنجش تب مراجعه‌کنندگان مرکز خدمات استان می‌کند.
   در این طرح، علاوه بر سنجش تب،
   به افرادی که مشکوک به کرونا باشند راهنمایی های لازم برای انجام امور اداری به صورت غیر حضوری ارائه می شود. همچنین، کلیه واحدهای اداری مرکز خدمات به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود و مواد ضدعفونی‌کننده دست برای استفاده مراجعه‌کنندگان در طبقات قرار داده شده است.
   شایان ذکر است، طرح رزمایش خدمات غیر حضوری با هدف ارائه خدمات غیرحضوری در مرکز خدمات حوزه های علمیه در حال اجراست و در این طرح اکثر خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه های مجازی مرکز انجام و فقط خدمات اضطراری به صورت حضوری ارائه می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.