مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیر داروخانه الهادی قم خبر داد:

   خدمات برخط بیمه تکمیلی در داروخانه الهادی

   کد: 23491
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
   مدیر داروخانه الهادی قم از استقرار سه پزشک متخصص حاذق در این داروخانه خبر داد و عنوان داشت: بیمارانی که از پوشش خدمات بیمه تکمیلی استفاده می‌کنند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه دارو، نسخه‌های خود را از داروخانه دریافت و از خدمات برخط بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند.
   خدمات برخط بیمه تکمیلی در داروخانه الهادی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، بهره‌مندی از خدمات بیمه‌های تکمیلی عموماً نیازمند حضور در نمایندگی بیمه هدف و تسلیم مدارک پزشکی لازم به مراکز خدمات بیمه مازاد است؛ این در حالی است که در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا بیمار یا خانواده او در این فرایند ناچار به خطر و حضور در مراکز شلوغ می‌شوند.

   بر اساس این گزارش مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم در ادامه رزمایش خدمات غیرحضوری که به‌منظور اجرای صحیح شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام می‌شود از طریق عقد قرارداد با برخی از مراکز درمانی، فرایند تسلیم مدارک پزشکی را به‌صورت برخط پوشش داده است.

   در همین زمینه گفت‌وگویی با علی ساجدی، مدیر داروخانه الهادی قم داشتیم تا چگونگی اجرای فرایند پوشش برخط بیمه مازد را دنبال کنیم.

   ساجدی با اشاره به این‌که داروخانه الهادی بر اساس قراردادی که با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم دارد، نسخه‌های بیماران را به‌صورت برخط برای استعلام به بیمه آسیا ارسال می‌کند.

   وی در توضیح فرایند پوشش برخط بیمه مازاد درمان گفت: بیمارانی که از پوشش خدمات بیمه تکمیلی استفاده می‌کنند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه دارو، نسخه‌های خود را از داروخانه دریافت و از خدمات برخط بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند.

   مدیر داروخانه الهادی قم در ادامه از استقرار سه پزشک متخصص حاذق در این داروخانه خبر داد و عنوان داشت: سه متخصص گوارش، قلب و عروق و متخصص زنان و نازایی نیز به‌صورت برخط بیماران را پذیرش و هزینه‌های مرتبط با بیمه مازاد را به‌صورت برخط از سامانه‌های بیمه آسیا استعلام می‌کنند.

   وی افزود به‌طور کل بیماران نیازمند مراجعه به دفاتر بیمه تکمیلی نیستند و می‌تواند فرایند عادی درمان را با بهره‌مندی از بیمه تکمیلی دنبال کنند.


   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.