مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس اداره امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات پردیسان:

   تربیت 150 حافظ در پایگاه قرآنی فطرس/ به دنبال ایجاد یک گروه تواشیح بین‌المللی هستیم

   کد: 23480
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
   قم/ رئیس اداره امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات پردیسان در گزارشی از اجرای مسجد محور برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات پردیسان خبر داد و گفت: 150 حافظ در پایگاه قرآنی فطرس مرکز خدمات پردیسان آموزش دیده‌اند.
   تربیت 150 حافظ در پایگاه قرآنی فطرس/ به دنبال ایجاد یک گروه تواشیح بین‌المللی هستیم

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، حجت‌الاسلام زاهدی از آموزش و تربیت 150 حافظ (از یک جزء تا حفظ کل) در پایگاه قرآنی فطرس این مرکز خبر داد.
   گفتنی است مسجد حضرت زینب سلام‌الله پردیسان میزبان این قرآن آموزان بوده است.
   همچنین رئیس اداره امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات پردیسان در گزارشی از اجرای مسجد محور برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات پردیسان خبر داد و گفت: هم‌اکنون به‌منظور ایجاد گروه سرود و تواشیح بین‌المللی طرحی را با همکاری مسجد حضرت زینب سلام‌الله پردیسان دنبال می‌کنیم.
   وی ادامه داد: این گروه تواشیح از بین فرزندان روحانیون انتخاب و آموزش خواهند دید.
   حجت‌الاسلام زاهدی با اشاره به وضعیت فراگیری ویروس کرونا، عنوان داشت: در حال حاضر این طرح در مرحله آزمایش صدا است و فرایند آزمون و بررسی داوطلبان بر اساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و در یک برنامه مدون انجام می‌شود.
   خاطرنشان می‌شود، پیش ‌از این، حجت‌الاسلام زاهدی در گزارشی از برگزاری کرسی تلاوت قرآن با حضور علی‌اصغر شعاعی، قاری و استاد بین‌المللی قرآن کریم در مسجد حضرت زینب سلام‌الله خبر داده بود.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.