مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • حجت‌الاسلام زاهدی خبر داد:
   کارگاه تربیت مربی مهد مهدوی به صورت مجازی در قم برگزار شد
   کد: 23468
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
   قم/ رئیس اداره فرهنگی و توانمندسازی پردیسان از برگزاری کارگاه ویژه تربیت مربی مهد مهدوی خبر داد و گفت: طلاب و خانواده‌های طلاب در شهرهای هدف حوزه تبلیغ خود می‌توانند از این امکان برای توسعه زیرساخت‌های تبلیغی استفاده کنند.
   کارگاه تربیت مربی مهد مهدوی به صورت مجازی در قم برگزار شد

   حجت‌الاسلام مجید زاهدی در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم از برگزاری کارگاه ویژه تربیت مربی مهد مهدوی خبر داد و اظهار داشت: در این دوره‌های آموزشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به‌صورت مجازی برگزار می‌شود 90 نفر از خانواده‌های طلاب شرکت کرده‌اند.

   رئیس اداره فرهنگی و توانمندسازی پردیسان بابیان این‌که عمده شرکت‌کنندگان از طلاب و خانواده طلبه مستقر در شهرک مهدیه هستند، گفت: این دوره بر اساس شیوه‌نامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

   حجت‌الاسلام زاهدی با اشاره به این‌که اخذ مجوز تأسیس مهدکودک از مزایای تعریف‌شده برای شرکت‌کنندگان این دوره‌ها است، عنوان داشت: عموماً طلاب و خانواده‌های طلاب در شهرهای هدف حوزه تبلیغ خود می‌توانند از این امکان برای توسعه زیرساخت‌های تبلیغی استفاده کنند؛ بر همین اساس این دوره با استقبال خوبی مواجه بوده است.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.