مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیرکل مرکز خدمات قم و اعضای ستاد غدیریه؛

   نشست هم‌اندیشی و امکان‌سنجی اجرای مشترک ویژه‌برنامه‌های ایام فاطمیه برگزار شد

   کد: 23465
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
   قم/ نشست هم‌اندیشی و امکان‌سنجی اجرای مشترک برنامه‌های فرهنگی ایام فاطمیه از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم و ستاد غدیریه برگزار شد.
   نشست هم‌اندیشی و امکان‌سنجی اجرای مشترک ویژه‌برنامه‌های ایام فاطمیه برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، نشست هم‌اندیشی و امکان‌سنجی اجرای مشترک برنامه‌های فرهنگی ایام فاطمیه از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم و ستاد غدیریه برگزار شد.
   در این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم طاهری، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، اعضای ستاد غدیریه و معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان حضور داشتند.
   خاطرنشان می‌شود افتتاحیه ویژه‌برنامه‌های ایام فاطمیه که از سوی ستاد غدیریه برگزار می‌شود، هم‌زمان با سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهد بود.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.