مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید فرماندار ویژه دزفول و شهردار این شهرستان از پروژه 82 واحدی مسکن طلاب

   کد: 23462
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
   دزفول/ فرماندار ویژه دزفول و شهردار این شهرستان با حضور در محل عملیات ساختمانی پروژه 82 واحدی مسکن طلاب، از این پروژه بازدید کردند.
   بازدید فرماندار ویژه دزفول و شهردار این شهرستان از پروژه 82 واحدی مسکن طلاب

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شمال خوزستان، مهندس فرهمند پور معاون استاندار و فرماندار ویژه و مهندس دوایی فر شهردار دزفول با حضور در محل عملیات ساختمانی پروژه 82 واحدی مسکن طلاب دزفول، از این پروژه بازدید کردند.
   حجت الاسلام روشن نیا مسئول نمایندگی شمال خوزستان در خصوص این بازدید گفت: با توجه به لزوم تسریع در انجام پروژه مسکونی طلاب و برای رفع برخی موانع و مشکلات و جلب مشارکت‌ها و ظرفیت‌های استانی و شهری، فرماندار ویژه و شهردار دزفول از این پروژه بازدید کردند.
   وی افزود: فرماندار دزفول از اقدامات مرکز خدمات به منظور ساخت مسکن و خانه‌دار شدن طلاب تقدیر کرد و شهردار دزفول از کیفیت ساخت و مهندسی پروژه تشکر نمود.
   حجت الاسلام روشن نیا گفت: در این بازدید مقرر شد تا شهرداری دزفول به منظور تسریع در تکمیل محوطه پروژه همکاری نماید، همچنین فرماندار دزفول برای پیگیری و تخصیص اعتبارات لازم قول همکاری داد.
   گفتنی است پروژه 82 واحدی مسکن طلاب دزفول از جمله پروژه‌های مهم مرکز خدمات است که در مراحل نهایی عملیات ساختمانی قرار دارد و به‌زودی به متقاضیان تحویل می‌گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.