مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دوره آموزشی تسهیل گران طرح‌های اشتغال‌زائی طلاب برگزار شد

   کد: 23444
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   قم/ دوره آموزشی تسهیل گران قرارگاه جهادی حضرت خدیجه "سلام الله علیها" به منظور ایجاد و توسعه مشاغل خانگی طلاب به صورت مجازی برگزار شد.
   دوره آموزشی تسهیل گران طرح‌های اشتغال‌زائی طلاب برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، دوره آموزش مجازی تسهیل گران طرح‌های اشتغال‌زائی خانواده طلاب و مسئولان طرح سحاب و سامانه اشتغال‌زایی بنیاد برکت به صورت مجازی برگزار شد.

   بر اساس این گزارش، این دوره از سوی قرارگاه جهادی حضرت خدیجه "سلام‌الله علیها" با هدف آشنایی تسهیل گران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.
   دکتر عابدی نماینده بنیاد برکت در این جلسه به تشریح اهداف این بنیاد در حوزه اشتغال‌زایی و تبیین طرح سحاب و سامانه اشتغال‌زایی پرداخت.
   گفتنی است، آشنایی متقابل با قرارگاه جهادی حضرت خدیجه "سلام‌الله علیها" از دیگر اهداف این نشست مجازی بود؛ در این نشست فعالیت‌های قرارگاه جهادی حضرت خدیجه "سلام‌الله علیها" از سوی اداره کل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تبیین و تشریح شد.
   لازم است ذکر شود، پرسش و پاسخ از دیگر برنامه‌های این نشست مجازی بود که به‌صورت وبینار برگزار شد بود و حجت‌الاسلام زهرایی، رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه پاسخ گوی سؤالات حاضرین بود.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.