مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم خبر داد
   مرکز خدمات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنند
   کد: 23440
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   قم/ معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم از امضای تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به منظور افزایش تعامل دو مجموعه خبر داد.
   مرکز خدمات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنند

   حجت الاسلام بنی علی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات استان قم با بیان اینکه تعامل با نهادهای فرهنگی قم یکی از برنامه‌های مرکز خدمات استان است گفت: به مناسبت هفته کتاب نشستی با حضور مسئولان فرهنگی مرکز خدمات و حامد حجتی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان قم برگزار شد و در این جلسه طرح تفاهم‌نامه همکاری دو نهاد پیشنهاد و روند تدوین آن تشریح شد.
   وی افزود: آقای حجتی ضمن استقبال از تدوین طرح تفاهم‌نامه همکاری از سوی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم در روزهای آتی خبر داد.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.