مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست بررسی مشکلات طلاب خواهر کارآفرین در ماهشهر برگزار شد
   کد: 23363
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
   آبادان/ نشست بررسی مشکلات و موانع طلاب کارآفرین و خوداشتغال جنوب استان خوزستان در مدرسه علمیه حضرت خدیجه (س) ماهشهر برگزار شد.
   نشست بررسی مشکلات طلاب خواهر کارآفرین در ماهشهر برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جنوب خوزستان، نشست بررسی مشکلات و موانع طلاب کارآفرین و خود اشتغال جنوب استان با حضور حجت الاسلام مکیان مسئول این نمایندگی و طلاب مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) ماهشهر برگزار شد.
   در این نشست، مسئول نمایندگی مرکز خدمات جنوب استان بیان کرد: حمایت از خانواده طلاب کارآفرین از رویکردهای مهم مرکز خدمات است تا از این طریق گامی مؤثر در تحقق شعار سال «جهش تولید) برداشته شود.
   وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های مشاوره، کارگاه‌های آموزشی مهارت افزایی و نمایشگاه‌های عرضه محصولات تولیدی و همچنین اعطای تسهیلات ازجمله خدمات مرکز در حمایت از کارآفرینان است.
   در ادامه، طلاب مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) به بیان مشکلات و موانع تولید و اشتغال در این منطقه پرداختند و سپس مقرر شد از طریق مرکز خدمات این مشکلات پیگیری و رفع شود.
   طلاب این مدرسه زمینه‌های فعالیت خود را در موضوعات خیاطی، پرورش گل و گیاه و طب سنتی اعلام کردند.
   گفتنی است، حمایت مالی به‌منظور تهیه مواد اولیه و به‌روز رسانی تجهیزات، تبلیغ کالاهای تولیدی و اخذ مجوزهای لازم کارآفرینی از سوی مرکز خدمات از مصوبات این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.