مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان لرستان بررسی شد

   کد: 23361
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
   خرم آباد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب با مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
   مشکلات مسکن طلاب استان لرستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، حجت الاسلام محمدی امین مدیرکل این مرکز به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب با مهندس خالقی مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشکر از تشکیل این جلسه، به معرفی رسالت مرکز خدمات پرداخت و با اشاره به مشکلات طلاب استان در زمینه تأمین مسکن، همکاری دو مجموعه برای کاهش این مشکلات را خواستار شد.
   مدیر کل راه و شهرسازی استان در این جلسه برای همکاری با مرکز خدمات اعلام آمادگی کرد و گفت: طلاب و روحانیون دارای شرایط و ضوابط که فاقد مسکن باشند در اولویت برنامه‌ها و طرح‌های این اداره کل قرار خواهند گرفت.
   گفتنی است،در این جلسه آقای سلیمان الیگودرزی مسئول نمایندگی بروجرد و مهندس سیف معاون مسکن مرکز خدمات استان و همچنین معاونین مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.