مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیشخوان پاسخگویی و خدمات روابط عمومی مرکز خدمات قم راه اندازی شد
   کد: 23256
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲
   قم/ طلاب و فضلای قم و پردیسان که به هر دلیلی فرایند اداری و خدماتی ناتمامی دارند، می توانند با طرح سوال و مسئله خود از طریق صفحه رسمی ایتا موضوع را به صورت غیر حضوری دنبال کنند.
   پیشخوان پاسخگویی و خدمات روابط عمومی مرکز خدمات قم راه اندازی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات قم، فاصله‌گذاری اجتماعی و التزام عملی به شیوه‌نامه‌های بهداشتی نظام سلامت از اصولی است که متخصصان و کارشناسان از آن به‌عنوان تنها راه عبور از بحران همه‌گیری کرونا یاد می‌کنند.
   بر اساس این گزارش روابط عمومی مرکز خدمات قم به‌منظور اجرای فراگیر اهداف رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات، سامانه‌های تعاملی با مرکز را آماده دریافت سؤالات، انتقادات و فرایندهای نیمه‌تمام اداری و خدماتی کرده است.
   طلاب و فضلای قمی می‌توانند با مراجعه به آدرس رسمی کانال روابط عمومی مرکز خدمات قم در پیام‌رسان‌های بله و ایتا و با ارسال سؤال و مسائل اداری - خدماتی خود به صورت مجازی در جریان فرایند و نتایج برنامه‌های اداری و خدماتی (شخصی) قرار گیرند.
   لازم است ذکر شود اطلاعیه‌های رسمی مرکز خدمات صرفاً از صفحات رسمی این مرکز منتشر می‌شود؛ بر همین اساس صفحات رسمی ارتباطی و اطلاع‌رسانی مرکز خدمات قم در پیام‌رسان ایتا و بله و آدرس رسمی پرتال خبری به شرح ذیل است.
   خاطرنشان می‌شود پیشخوان مذکور در کنار خدمات غیرحضوری سامانه سخا پیش بینی شده است، بر این اساس طلاب و فضلای قم و پردیسان که به هر دلیلی فرایند اداری و خدماتی ناتمامی دارند، می‌توانند با طرح سؤال و مسئله خود از طریق صفحه رسمی ایتا موضوع را به صورت غیر حضوری دنبال کنند.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.