مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • به مناسبت هفته بیمه سلامت انجام شد؛
   تقدیر از مسئولین بیمه سلامت استان خراسان رضوی
   کد: 23167
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
   مشهد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی به مناسبت هفته بیمه سلامت با حضور در سازمان بیمه سلامت استان از زحمات مسئولین این سازمان تقدیر کرد.
   تقدیر از مسئولین بیمه سلامت استان خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل این مرکز به مناسبت هفته بیمه سلامت با دکتر رمزی مدیرکل بیمه سلامت استان دیدار و گفتگو کرد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری در این دیدار ضمن تبریک هفته بیمه سلامت از تلاش‌ها و زحمات مدیرکل بیمه سلامت استان در همکاری با مرکز خدمات قدردانی کرد و گفت: بهداشت و درمان از مهم‌ترین نیازهای جامعه است و خدمت‌رسانی به بیماران در شرایط فعلی مصداق جهاد است و ان شاء الله این کار مرضی رضای حق‌تعالی باشد.
   وی افزود: الحمدلله همکاری‌های مرکز خدمات و بیمه سلامت استان به نحو شایسته انجام می‌شود و تعاملات سازنده باعث تسریع در حل مشکلات بیمه‌ای طلاب شده است.
   در ادامه، دکتر رمزی مدیرکل بیمه سلامت استان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم ارائه خدمات غیرحضوری، از سال آینده کلیه فرایندهای بیمه‌ای به‌صورت الکترونیک انجام خواهد شد.
   در پایان این جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان با اهدای لوح تقدیری از زحمات مدیرکل بیمه سلامت استان قدردانی کرد.
   شایان ذکر است، حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌ها، آقایان خانی مسئول بیمه سلامت و مرتضوی رئیس اداره امور بیمه‌های مرکز خدمات و محمدامینی مسئول شعبه بیمه سلامت مرکز خدمات استان از حاضرین جلسه بودند.

   با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در ارتباط باشید.
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42
   وب سایت Go2l.ir/CSIS_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.