مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم:
   استفاده از ظرفیت خانواده‌های طلاب در فعالیت‌های فرهنگی برای مرکز خدمات یک اولویت است
   کد: 23138
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
   قم/ معاون فرهنگی مرکز خدمات استان قم بابیان این‌که استفاده از ظرفیت خانواده‌های طلاب به‌منظور تحقق رسالت‌های حوزوی برای مرکز خدمنات یک اولویت است، گفت: استمرار ارتباط فعال با مخاطب، محور فعالیت‌های فرهنگی مرکز محسوب می‌شود.
   استفاده از ظرفیت خانواده‌های طلاب در فعالیت‌های فرهنگی برای مرکز خدمات یک اولویت است

   حجت‌الاسلام علی بنی علی در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز خدمات استان قم به تبیین ابعاد رویکرد فرهنگی مرکز در ارائه خدمات پرداخت و اظهار داشت: حراست و حفظ استحکام بنیان خانواده اساسی‌ترین محور فعالیت‌های فرهنگی مرکز خدمات استان قم است.
   معاون فرهنگی مرکز خدمات استان بابیان این‌که استفاده از ظرفیت خانواده‌های طلاب به‌منظور تحقق رسالت‌های حوزوی برای مرکز خدمات یک اولویت است، گفت: استمرار ارتباط فعال با مخاطب، محور فعالیت‌های فرهنگی مرکز محسوب می‌شود.
   وی به جامعه هدف معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان قم اشاره کرد و ابراز داشت: خانواده طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اعم از شاغل و غیر شاغل جزو جامعه هدف این معاونت محسوب می‌شوند.
   حجت الاسلام بنی علی ادامه داد: برخی از خدمات فرهنگی بر اساس منشور و آیین‌نامه مرکز صرفاً محدود به طلاب و فضلایی است که شاغل نبوده، صرفاً مشغول به امور حوزوی در حوزه‌های علمیه قم هستند.
   معاون فرهنگی مرکز خدمات استان به تشریح برنامه‌های فرهنگی ویژه خانواده طلاب پرداخت و گفت: تجلیل از ممتازان، برگزاری کارگاه‌های ازدواج و مشاوره، برنامه‌های اردویی و برگزاری دوره‌های آموزشی ورزشی و قرآنی از مهم‌ترین خدمات فرهنگی این معاونت محسوب می‌شود.
   وی بابیان این‌که پیش از همه‌گیری ویروس کرونا تمامی برنامه‌ها به‌صورت حضوری برنامه‌ریزی و اجرا می‌شد، ابراز داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط ایجاد شده در همه‌گیری کرونا و بایسته‌های قانونی نظام سلامت، کارگاه‌ها و برنامه‌های آموزشی به‌صورت آنلاین یا آفلاین و با توجه به امکانات زیرساختی شبکه اجتماعی و سایت مرکز در حال برگزاری است.
   معاون فرهنگی مرکز خدمات استان قم با اشاره به برنامه‌های پیش روی این معاونت، گفت: معاونت فرهنگی در نظر دارد ضمن عقد تفاهم‌نامه با آموزش‌وپرورش، اداره کل تبلیغات اسلامی، مجموعه ورزشی حیدریان و مؤسسات آموزشی فرهنگی، زیرساخت‌های مناسبی را برای ارائه خدمات فرهنگی به خانواده طلاب فراهم کند.
   خاطرنشان می‌شود، حجت‌الاسلام بنی علی در پایان گفت‌وگوی خود به موضوع فرم خود اظهاری که در سامانه سخا برای خانواده طلاب بارگذاری شده اشاره کرد و گفت: خانواده طلاب و فضلای حوزه علمیه قم می‌توانند با ثبت اطلاعات دقیق خود در مورد علاقه‌مندی‌های فرهنگی و یا عنوان تخصص در رشته‌های مختلف با مرکز خدمات استان قم در ارائه خدمات هوشمند فرهنگی اعلام همکاری کنند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.