مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تمدید تاریخ اعتبار دفترچه‌‌های بیمه سلامت تا پایان فروردین سال ۱۴۰۰

   کد: 23136
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   مدیرکل سامانه‌ها و روش‌های الکترونیکی سازمان بیمه سلامت ضمن تشریح فعالیت پایگاه اطلاعات برخط بیمه‌شدگان درمان کشور، از تمدید تاریخ اعتبار دفترچه‌‌های بیمه تا پایان فروردین سال ۱۴۰۰ در تمامی صندوق‌های بیمه‌‌ای به جز صندوق ایرانیان خبر داد.
   تمدید تاریخ اعتبار دفترچه‌‌های بیمه سلامت تا پایان فروردین سال ۱۴۰۰

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، صدرالله عباسی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، برای کاهش مراجعه حضوری بیمه‌شدگان به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد، برای تمدید دفترچه‌‌های بیمه با درخواست اداره کل بیمه گری و درآمد سازمان، تاریخ اعتبار دفترچه‌‌هایی که تاریخ پایان اعتبار آنها از ابتدای مهرماه تا پایان سال جاری است، به شکل سیستمی تا 31 فروردین سال آینده افرایش پیدا کرده است.
   مدیرکل سامانه‌‌ها و روش‌‌های الکترونیکی سازمان بیمه سلامت افزود: این اتفاق برای تمامی صندوق‌‌های بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت، به جز صندوق بیمه ایرانیان افتاده است، البته بیماران خاص صندوق ایرانیان نیز مشمول این تمدید اعتبار شده‌‌اند.
   منبع: تسنیم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.