مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی سرپرست مرکز خدمات استان بوشهر از خدمات بیمه سلامت

   کد: 23131
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   بوشهر/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر به مناسبت هفته بیمه سلامت با مدیرکل بیمه سلامت استان دیدار و گفتگو کرد.
   قدردانی سرپرست مرکز خدمات استان بوشهر از خدمات بیمه سلامت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین عدالت سرپرست این مرکز به مناسبت هفته بیمه سلامت با دکتر رمضانی مدیرکل بیمه سلامت استان دیدار و گفتگو کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین عدالت از تلاش‌ها و زحمات مدیرکل بیمه سلامت استان در همکاری با مرکز خدمات قدردانی کرد و هفته بیمه سلامت را به ایشان تبریک گفت.
   وی به برخی مشکلات دفترچه‌های بیمه خدمات درمانی اشاره کرد و رفع این مشکلات را خواستار شد.
   همچنین در این دیدار، حجت الاسلام طالبی معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان، از خدمات بیمه سلامت به طلاب و روحانیون قدردانی.
   در ادامه، دکتر رمضانی از جمع‌آوری دفترچه‌های بیمه سلامت تا پایان سال خبر داد و گفت: از سال آینده کلیه فرایندها از طریق فضای مجازی انجام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.