مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات حوزه و سازمان بیمه سلامت گسترش می‌یابد

   کد: 23092
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و مدیرکل مرکز خدمات استان قم با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به مناسبت هفته بیمه سلامت و به منظور گسترش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   همکاری مرکز خدمات حوزه و سازمان بیمه سلامت گسترش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، دکتر مجید حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و حجت الاسلام و المسلمین طاهری مدیرکل مرکز خدمات استان قم با دکتر ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت دیدار کردند و هفته بیمه سلامت و انتصاب مدیرعاملی را به ایشان تبریک گفتند.
   امکان‌سنجی و درخواست ارائه خدمات و دفترچه‌ها به‌صورت غیر حضوری، تحلیل آمار و اطلاعات و وضعیت تعهدات طرفین و توسعه زمانی قرارداد فی‌مابین، ازجمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

   ضمنا در این جلسه دکتر رضایی معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.