مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تمدید مهلت ثبت نام سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت

   کد: 22820
   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
   سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت ویژه همسر و فرزندان طلاب علوم دینی و طلاب خواهر حوزه‌های علمیه به همت دبیرخانه قرآن و عترت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
   تمدید مهلت ثبت نام سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت ویژه همسر و فرزندان طلاب علوم دینی و طلاب خواهر حوزه‌های علمیه با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برادران و خواهران، جامعه المصطفی العالمیه، حرم مطهر حضرت معصومیه(س)، سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
   این جشنواره در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم، اذان، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه در تاریخ 15 بهمن مصادف با میلاد حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.
   متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام از تاریخ 16 مهر تا 10 آبان 1399 به «سامانه سخا/ خانواده و امور فرهنگی/ بخش مسابقات قرآن» (ویژه همسر و فرزندان طلاب برادرو طلاب خواهر) و سایت جامعه‌المصطفی (ویژه طلاب غیر ایرانی) مراجعه نمایند.
   برای مشاهده آیین‌نامه سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت به پیوست مراجعه نمایید.

    فایل پیوست
    
   1-
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.