مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و معاون آموزش وزارت بهداشت دیدار کردند

   کد: 22682
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با حضور در وزارت بهداشت با معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کرد.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و معاون آموزش وزارت بهداشت دیدار کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، دکتر مجید حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات با حضور در وزارت بهداشت با دکتر حق‌دوست معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کرد.
   در این دیدار که جانشین معاون سلامت و امور بیمه‌ها و مدیران کل بهداشت و سلامت و امور بیمه‌های مرکز نیز حضور داشتند، دکتر حدادی منش ضمن معرفی اجمالی مرکز خدمات، عرصه‌های فعالیتی آن را بیان نمود و برنامه‌های حیطه سلامت و اصل حاکم بر مرکز، مبنی بر لزوم بهره‌مندی از متولیان اصلی هر برنامه را مورد اشاره قرار داد.
   سپس دکتر یوسفی فرد مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات، از مجموعه برنامه‌های مرتبط با این اداره کل شامل طرح سنجش سلامت، طرح درمان، آمار بیماری‌های شایع و پراکندگی جمعیت افراد بیمار شناسایی شده در سطح کشور گزارشی ارائه کرد و موضوع "تدوین سرفصل‌های آموزشی بهداشت و سلامت برای طلاب شاغل به تحصیل" را از جمله نتایج حاصله از اجرای طرح سنجش سلامت برشمرد.
   دکتر حق‌دوست معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز ضمن ابراز خرسندی از رویکرد مرکز خدمات، اظهار داشت: در مقوله ارتقای سلامت دو موضوع منبع آموزشی و شیوه آموزش از اهمیت بسزایی برخوردارند و با توجه به شرایط فعلی و شیوع بیماری کووید-19، آموزش مجازی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و الحمدالله بستر لازم برای این شیوه آموزش فراهم است و لازم است بهترین بهره‌برداری از آن، صورت پذیرد.
   وی افزود: به زودی اقدامات لازم برای تدوین سرفصل‌های آموزشی بهداشت و سلامت نهایی و ارائه خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.