مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • امضای تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) ناجا مشهد
   کد: 22632
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
   مشهد/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی و بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   امضای تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) ناجا مشهد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، مرکز خدمات استان و بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) ناجا مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این تفاهم‌نامه در راستای تحقق سیاست‌های کلی سلامت و ساماندهی هرچه بهتر خدمات درمانی و بهداشتی طلاب و روحانیون، با هدف تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جسم و روان جامعه هدف با بیمارستان منطقه‌ای ثامن‌الائمه (ع) ناجا امضاء شد.
   وی افزود: در این تفاهم‌نامه خدماتی نظیر ویزیت پزشک، انجام امور آزمایشگاهی، رادیولوژی، سونوگرافی، خدمات دندانپزشکی، شنوایی و بینایی‌سنجی، دیالیز، فیزیوتراپی، بستری و جراحی موارد مربوط به زایمان با تعرفه مراکز درمانی نیروهای مسلح، به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند از هم‌اکنون، با مراجعه به بیمارستان منطقه‌ای ثامن‌الائمه ناجا با ارائه دفترچه بیمه یا کارت شناسایی حوزوی از خدمات مذکور بهره‌مند شوند.
   حجت الاسلام نوربخش ضمن تقدیر از خیرین عرصه سلامت و رئیس بیمارستان منطقه‌ای ثامن‌الائمه ناجا تصریح کرد: از آنجایی که اولویت اصلی ما در همه عرصه‌ها، تکریم و حفظ شأن جامعه هدف مرکز است، لذا شناخت و به‌کارگیری تمام توان، امکانات و ظرفیت‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی موجود برای حل مسائل مربوط به حوزه بهداشت و درمان طلاب ضروری است.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات در پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» عضو شده و از صفحه اختصاصی استان بازدید کنید .
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42
   وب سایت : Go2l.ir/CSIS_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.