مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • توزیع 5000 بسته معیشتی ویژه مناطق محروم در طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات خراسان رضوی

   کد: 21602
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   مشهد/ در طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی 5000 بسته معیشتی با مشارکت خیرین و گروه‌های جهادی طلاب توزیع شد.
   توزیع 5000 بسته معیشتی ویژه مناطق محروم در طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه استان، 5000 بسته معیشتی با مشارکت خیرین و گروه‌های جهادی طلاب توزیع شد.
   آقای دانش دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات حوزه علمیه استان در این زمینه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، کسب‌وکار مردم با مشکلات جدی مواجه شده و در ایام ماه مبارک رمضان باید به امر رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) با مشارکت در طرح مواسات مؤمنانه گامی در این مسیر برداریم.
   وی افزود: طرح مشارکت مؤمنانه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با هدف کمک به محرومین از ابتدای ماه مبارک رمضان اجرا شده و این مرکز با جذب منابع خیرین 5000 بسته معیشتی در مناطق محروم توزیع کرده است.
   دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات حوزه علمیه استان بیان کرد: این بسته‌ها با مشارکت طلاب جهادی در ماه مبارک رمضان در مناطق محروم مشهد توزیع شد.
   وی خاطرنشان کرد: ارزش این بسته‌ها به‌طور میانگین 400 هزار تومان است و شامل برنج، گوشت، روغن و حبوبات است.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» عضو شوید.
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.