مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اسامی برندگان هفدهمین مسابقه مجازی سلامت

   کد: 21600
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   مجله سلامت/ قرعه کشی هفدهمین دوره مسابقه مجازی سلامت با حضور مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات و نمایندگانی از اداره کل نظارت و بازرسی و اداره کل فناوری و مدیریت اطلاعات این مرکز برگزار شد.
   اسامی برندگان هفدهمین مسابقه مجازی سلامت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مراسم قرعه کشی هفدهمین دوره مسابقه مجازی سلامت با حضور مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات و نمایندگانی از اداره کل نظارت و بازرسی و اداره کل فناوری و مدیریت اطلاعات این مرکز برگزار شد.
   این مسابقه با عنوان «تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان» از 4 تا 20 اردیبهشت ماه 1399 برگزار و سپس به میمنت میلاد حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام تا 31 اردیبهشت ماه 1399 تمدید گردید. در نهایت با افزایش شمار جوایز، 150 نفر از کسانی که از 6 سؤال مطرح شده به 5 سؤال پاسخ صحیح دادند به قید قرعه انتخاب شدند که هدیه‌ای به ایشان اهدا می گردد. لازم به ذکر است هدیه برگزیدگان این مسابقه تا پانزدهم خردادماه به حساب ایشان واریز می‌شود.
   اسامی برگزیدگان در فایل پیوست در انتهای همین متن قابل مشاهده است.
   گفتنی است، هجدهمین مسابقه مجازی سلامت متعاقباً اطلاع رسانی و در همین سایت برگزار خواهد شد.

    فایل پیوست
    
   17.pdf124.61  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: