مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از طرح تکریم معمرین مرکز خدمات

   کد: 21583
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   اراک/ آیت الله دری نجف آبادی از برنامه‌های مرکز خدمات در حمایت از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم و تکریم آنان قدردانی کرد و آن را خدمتی بسیار ارزشمند دانست.
   قدردانی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از طرح تکریم معمرین مرکز خدمات

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مرکزی، دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات با حضور در استان مرکزی با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک دیدار و گفتگو کرد.
   نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه تشکیل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را امری ضروری عنوان و از مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برای تأسیس این مرکز قدردانی کرد.
   آیت الله دری نجف آبادی بر مدیریت هزینه‌های درمانی طلاب تأکید کرد و گفت: لازم است فرهنگ سازی شود تا طلاب و روحانیون و به تبع آن اقشار مردم تا حد امکان برای درمان از مراکز درمانی و بیمارستان‌های دولتی و تأمین اجتماعی استفاده کنند تا از این طریق هزینه‌ها کاهش یابد.
   وی به برگزاری دوره‌های آموزشی بهداشت و سلامت برای طلاب و انتقال این تجربیات از طریق طلاب به مردم تأکید کرد.
   نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از برنامه‌های مرکز خدمات در حمایت از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم و تکریم آنان قدردانی کرد و آن را خدمتی بسیار ارزشمند دانست.
   وی در پایان پیشنهاد کرد مرکز خدمات یادنامه‌ای برای بزرگان و اساتید حوزه که در ایام شیوع کرونا دعوت حق را لبیک گفتند تهیه کند.
   در ابتدای جلسه، دکتر حدادی منش گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در ایام شیوع ویروس کرونا ارائه کرد.
   وی بیان کرد: در ایام شیوع ویروس کرونا مرکز خدمات اقدامات خود را برای آگاه‌سازی جامعه هدف خود از این ویروس و بیماری ناشی از آن آغاز کرد و فعالیت‌هایی در این خصوص برای جامعه هدف و اقشار مردم انجام داد.
   وی بیان کرد: همچنین به دستور رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کلیه برنامه‌های تجمعی این مرکز در سراسر کشور اعم از همایش‌ها، اردوها، کارگاه‌های آموزشی و ... لغو شد و تمامی برنامه‌های اردویی و امور پذیرش در مجتمع‌های فرهنگی تحت پوشش مرکز خدمات به زمان دیگری موکول شد.
   دکتر حدادی منش ادامه داد: برگزاری مسابقات مجازی با موضوع پیشگیری از بیماری کرونا، توزیع بسته‌های بهداشتی، تلاش برای به حداقل رساندن مراجعه حضوری و پاسخگویی به سؤالات جامعه هدف مرکز درباره کرونا از طریق مرکز مشاوره تلفنی سلامت مرکز، از جمله اقدامات معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات در زمان شیوع ویروس کرونا بودند.
   وی همچنین توضیحاتی درباره رسالت و مأموریت مرکز خدمات در بخش سلامت ارائه کرد و گفت: تکریم معمرین و خانواده روحانیون مرحوم یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این معاونت است که هر ساله در تمامی استان‌ها انجام می‌شود.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به حوزه علمیه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت را ازجمله برنامه‌های مرکز خدمات در بخش سلامت عنوان کرد.
   گفتنی است، در این دیدار حجج اسلام میراحمدی جانشین معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و طاهری مدیرکل مرکز خدمات استان مرکزی نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.