مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مسئول نمایندگی مرکز خدمات لارستان مطرح کرد؛

   فعالیت هشت گروه‌ جهادی طلاب در جنوب استان فارس برای مقابله با کرونا

   کد: 21556
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   لار/ هشت گروه‌ جهادی با حضور طلاب و روحانیون منطقه جنوب استان فارس برای اجرای رزمایش بزرگ همدلی و خدمت‌رسانی به مردم در مقابله با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند.
   فعالیت هشت گروه‌ جهادی طلاب در جنوب استان فارس برای مقابله با کرونا

   حجت الاسلام زاهدی در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات گفت: هشت گروه جهادی با حضور بیش از 50 نفر از طلاب و روحانیون برادر و خواهر منطقه جنوب استان فارس برای اجرای رزمایش بزرگ همدلی و خدمت‌رسانی به مردم در مقابله با ویروس کووید 19 فعالیت می‌کنند.
   مسئول مرکز خدمات نمایندگی جنوب استان فارس با اشاره به تأسیس قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (صلی‌الله علیه و آله و سلم) در ابتدای سال جاری، گفت: در این ایام طلاب و روحانیون فعال در عرصه‌های جهادی شناسایی و برای ارائه خدمات به مردم در ایام شیوع بیماری کرونا سازمان‌دهی شدند.
   وی تولید اقلام بهداشتی نظیر ماسک و دستکش و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده را از اقدامات این گروه‌های جهادی برشمرد و افزود: این گروه‌های جهادی با همکاری معاونت بهداشت شهرستان‌های جنوب استان در پایش سلامت اقشار مردم و توزیع اقلام حمایتی در قالب رزمایش همدلی، فعالیت چشمگیری داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.