مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • راهکارهای افزایش همکاری مرکز خدمات و بنیاد مسکن خراسان شمالی بررسی شد

   کد: 21554
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   بجنورد/ راهکارهای افزایش همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن استان خراسان شمالی در دیدار مدیران کل دو مجموعه بررسی شد.
   راهکارهای افزایش همکاری مرکز خدمات و بنیاد مسکن خراسان شمالی بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، حجت الاسلام والمسلمین توسلی نژاد مدیر کل مرکز خدمات استان و معاون و کارشناس مسکن این مرکز با مدیر کل و معاونین اداره کل بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار که به منظور بررسی راهکارهای افزایش همکاری و همچنین پیگیری تفاهم‌نامه‌های منعقده بین دو مجموعه صورت گرفت مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، ایام شهادت امام علی علیه‌السلام را تسلیت گفت.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در ادامه از همکاری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و همکارانش در پیگیری و اجرای تفاهم‌نامه‌های دو مجموعه تشکر کرده، تداوم این همکاری‌ها را خواستار شد.
   در ادامه، مهندس محمدی مدیرکل بنیاد مسکن استان همکاری بنیاد مسکن با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را مؤثر ارزیابی کرد و گفت: هدف ما در بنیاد مسکن، کمک به افرادی است که برای خانه‌دار شدن در پروژه‌های این اداره ثبت‌نام می‌کنند.
   وی مطالعه و بررسی در زمینه تشخیص و تعیین نیازمندی‌های مسکن اعم از روستایی و شهری و فراهم آوردن موجبات اجرای آن با مشارکت، همکاری و خودیاری مردم و دستگاه‌های مختلف را از دیگر اهداف مهم بنیاد مسکن عنوان کرد و بر ثبت‌نام طلاب و روحانیان در این پروژه‌ها خصوصاً پروژه مسکن مهر رهبری در بجنورد و طرح ملی مسکن در کل استان تأکید کرد.
   پیگیری تسهیلات مسکن روستایی برای متقاضیان و همچنین بررسی ظرفیت‌های موجود در روستاهای برخوردار از طرح مسکن هادی، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه بررسی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.