مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات پروژه 30 واحدی مسکن مهر شهرستان زاهدان بررسی شد

   کد: 21536
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان در دیدار با دادستان شهرستان زاهدان پیگیری مشکلات پروژه 30 واحدی طلاب استان را خواستار شد.
   مشکلات پروژه 30 واحدی مسکن مهر شهرستان زاهدان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجج اسلام مهدی نژاد مدیرکل این مرکز و موحدی راد دادستان شهرستان زاهدان با هدف بررسی مشکلات پروژه 30 واحدی طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام مهدی نژاد، به تشریح خدمات و فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان پرداخت.
   وی ضمن اشاره به فعالیت مرکز خدمات حوزه‌های در حوزه مسکن، گزارشی از اقدامات مرکز در این خصوص ارائه کرد.
   مدیر کل مرکز خدمات استان با اشاره به پروژه 30 واحدی مسکن مهر طلاب و روحانیون شهرستان زاهدان و مشکلات به وجود آمده در خصوص تکمیل و تحویل پروژه به اعضا، گفت: متأسفانه پروژه فوق می‌بایست در سال 95 به اعضا تحویل داده شود ولی تا این لحظه این مهم اتفاق نیفتاده است.
   وی همکاری داستانی شهرستان زاهدان با مرکز خدمات برای بررسی این موضوع و دستور به تسریع این پروژه را خواستار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان شهرستان زاهدان، در این جلسه ضمن پیگیری این موضوع از طریق تماس تلفنی، بر تکمیل و تحویل واحدها در اسرع وقت تأکید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.