مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های کارآفرینی خانواده طلاب کاشان

   کد: 21501
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   کاشان / معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان از فعالیت‌های کارآفرینی یکی از طلاب این شهرستان که در زمینه تولید گلاب و عرقیات فعالیت دارد، بازدید کرد.
   بازدید از فعالیت‌های کارآفرینی خانواده طلاب کاشان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، معاون فرهنگی و معیشت این مرکز از فعالیت‌های کارآفرینی آقای سید محسن میر حسینی، که علاوه بر تحصیل علوم دینی، در زمینه تولید گلاب و عرقیات فعالیت دارد، بازدید کرد.
   این بازدید با هدف بررسی مشکلات اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب و حمایت از مشاغل زودبازده و خانگی انجام شد.
   آقای میرحسینی در سال 1389 کارگاه تولید گلاب و عرقیات خود را تأسیس کرد و حدود 10 سال این فعالیت را ادامه و به مرور نوع فعالیتش را گسترش داده است.
   این طلبه کارآفرین با بیان وجود کمبود سرمایه برای آغاز فعالیتش گفت: این شغل را تقریباً با سرمایه اولیه یک میلیون و 500 هزار تومان و ساخت دو دیگ سیستم تقطیر با طراحی جدید و ابداعی در حیاط منزل پدری شروع کردم.
   وی مطرح کرد: با لطف پروردگار و برکتی که در کارآفرینی وجود داشت پس از مدتی علاوه بر ایجاد اشتغال برای خودم برای طلاب در شهرهای دیگر مانند مشهد، قم، تهران و ... نیز اشتغال‌زایی شد و آنها نیز با جذب مشتری در شهرها و ارسال محصولات با قیمت بسیار مناسب به صورت غیر مستقیم در این فعالیت کارآفرینی مشارکت کردند.
   آقای محمدی معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات کاشان با بیان اینکه حمایت از خانواده‌های طلاب کارآفرین از اولویت‌های مرکز خدمات است افزود: مهم‌ترین اصل کارآفرینی و ایجاد اشتغال خانگی موضوع توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب است که مرکز با برگزاری دوره‌های مهارت افزایی و فنی حرفه‌ای زمینه آن را فراهم کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.