مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی از مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر

   کد: 21499
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   بوشهر/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر با اهدای لوح سپاسی، از مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی استان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
   قدردانی از مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، حجت الاسلام خضری سرپرست مرکز خدمات استان و معاون سلامت و امور بیمه‌های این مرکز با دکتر کشمیری مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار و با اهدای لوح سپاسی از زحماتی ایشان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.
   سرپرست مرکز خدمات استان در این جلسه که در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، گزارشی از اقدامات این مرکز در زمینه بهداشت و پیشگیری از بیماری کرونا و توزیع بسته‌های بهداشتی از ابتدای شیوع کرونا ارائه کرد.
   در ادامه جلسه، دکتر کشمیری توضیحاتی درباره برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان برای مقابله با ویروس کرونا ارائه و از اقدامات مرکز خدمات در این زمینه قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.