مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و صندوق کارآفرینی امید همدان در حمایت از کارآفرینان حوزوی

   کد: 21485
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان همدان به منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه در حمایت از کارآفرینان حوزوی دیدار و گفتگو کردند.
   همکاری مرکز خدمات و صندوق کارآفرینی امید همدان در حمایت از کارآفرینان حوزوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، حجج اسلام بسطامی مدیرکل و حیدری معاون فرهنگی و معیشت این مرکز با مهندس افروخته مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید همدان دیدار و گفتگو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه به رسالت و مأموریت مرکز خدمات اشاره کرد و گفت: مرکز خدمات تلاش می‌کند با کاهش مشکلات طلاب و روحانیون، آنها با دغدغه کمتری به امور حوزوی خود بپردازند.
   همچنین معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان در سخنانی به تشکیل قرارگاه حضرت خدیجه (س) اشاره و ساختار و اهداف این قرارگاه را تبیین کرد و افزود: در این قرارگاه بانک اطلاعاتی مناسبی در زمینه مشاغل خانگی خانواده‌های طلاب جمع آوری شده است.
   وی برای تحقق هرچه بهتر اهداف این قرارگاه، همکاری و حمایت نهادها و ادارات مربوطه را خواستار شد.
   در ادامه جلسه، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید همدان با ابراز خرسندی از رویکرد مرکز خدمات در زمینه اشتغال‌زایی و کارآفرینی خانواده طلاب، بر همکاری دو مجموعه در حمایت از طرح‌های کارآفرینی حوزویان تأکید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.