مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی از معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قم

   کد: 21452
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
   قم/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم با اهدای لوح سپاسی، از معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
   قدردانی از معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قم

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم،حجت الاسلام بخشایش معاون سلامت و امور بیمه‌های این مرکز با دکتر محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار و با اهدای لوح سپاسی از زحماتی ایشان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در این جلسه که در خانه بهداشت قم برگزار شد، گزارشی از اقدامات این مرکز در زمینه بهداشت و پیشگیری از بیماری کرونا و توزیع بسته‌های بهداشتی از ابتدای انتشار کرونا ارائه کرد.
   در ادامه جلسه، دکتر محبی توضیحاتی درباره برنامه‌های وزارت بهداشت برای مقابله با ویروس کرونا ارائه و از اقدامات مرکز خدمات در این زمینه قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.