مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم:

   قدردان حضور جهادی طلاب در بیمارستان‌ها هستیم

   کد: 21424
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
   قم/ دکتر قدیر ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات حوزه علمیه گفت: گروه‌های جهادی باعث افتخار حوزه در این ایام شدند و شاهد خدمات‌رسانی گسترده این عزیزان بودیم.
   قدردان حضور جهادی طلاب در بیمارستان‌ها هستیم

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، حجت الاسلام والمسلمین طاهری مدیرکل مرکز خدمات استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم دیدار و با اهدای لوح سپاسی، از زحمات دست‌اندرکاران عرصه سلامت استان قدردانی کرد.
   وی ضمن تبریک به مناسبت هفته سلامت گفت: مجموعه بهداشت و درمان تلاش‌های گسترده‌ای در خدمات‌رسانی به جامعه داشته و در کنترل شیوع ویروس کرونا اقدامات مؤثری انجام داد که قدردان آنها هستیم.
   وی گفت: مرکز خدمات حوزه نیز در کنار جامعه سلامت تلاش کرد تا با تشکیل ستاد بحران در خدمات‌رسانی به مردم تلاش کند.
   دکتر قدیر در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات حوزه علمیه گفت: گروه‌های جهادی باعث افتخار حوزه در این ایام شدند و شاهد خدمات‌رسانی گسترده این عزیزان بودیم
   وی افزود: در موضوع کرونا، طلاب و روحانیون با حضور جهادی خود کمک بسیار بزرگی به مجموعه سلامت انجام داده که قدردان آنها هستم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.