مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تماس تلفنی مدیرکل مرکز خدمات استان تهران با ائمه جمعه شهرستان‌های تهران

   کد: 20952
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   تهران/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران طی تماس تلفنی با ائمه جمعه شهرستان‌های استان در جریان روند کارهای اجرایی گروه‌های جهادی طلاب این شهرستان‌ها قرار گرفت.
   تماس تلفنی مدیرکل مرکز خدمات استان تهران با ائمه جمعه شهرستان‌های تهران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم اکبری مدیرکل این مرکز طی تماس تلفنی با ائمه جمعه شهرستان‌های استان در جریان روند اجرایی گروه‌های جهادی طلاب قرار گرفت و جویای احوال ایشان و طلاب شهرستان‌ها شد.
   وی در این تماس‌ها به بیان برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات متناسب با ایام شیوع ویروس کرونا در کشور از جمله توسعه بسترهای ارتباط غیر حضوری با جامعه هدف، غیر حضوری نمودن حداکثری امور و احوالپرسی تلفنی از معمرین و بیماران خاص و زمینه‌ای و ضایعه نخاعی پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.