مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران مطرح کرد؛

   پیگیری روند درمانی طلبه مدافع سلامت و آمر به معروف تهرانی

   کد: 20951
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   تهران/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران از پیگیری روند درمانی طلبه مدافع سلامت و آمر به معروف تهرانی خبر داد و گفت: حجت الاسلام جعفری از بیمارستان ترخیص شده‌اند و به زودی عمل جراحی دیگری روی چشم ایشان انجام می‌شود.
   پیگیری روند درمانی طلبه مدافع سلامت و آمر به معروف تهرانی

   حجت الاسلام و المسلمین اکبری در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: حجت الاسلام رضا جعفری از مدافعان سلامت، هنگامی که در حال ضدغفونی و گندزدایی معابر و محلات شهر بود با مزاحمت سرنشین یک خودرو ۲۰۶ برای خانمی مواجه می‌شود و وقتی به آن فرد تذکر می‌دهد از او می‌خواهد که دست از این رفتار زننده بردارد و مزاحمت ایجاد نکند؛ فرد مزاحم با چاقو به چشم این روحانی جهادی زده و متواری می‌شود.
   وی ضمن محکوم کردن این جنایت و عمل هتاکانه بیان کرد: از همان ابتدای وقوع این حادثه مرکز خدمات استان با توجه به رسالتی که بر عهده دارد پیگیر روند درمانی این طلبه جهادی بود و این پیگیری‌ها ادامه دارد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان تهران افزود: حجت الاسلام جعفری از بیمارستان ترخیص شده‌اند و یک عمل جراحی دیگر دارند و امیدواریم که سلامتی کامل خود را به دست آورند.
   وی گفت: از مسئولان درخواست دارم با ضاربان به آمران به معروف و ناهیان از منکر به شدت برخورد کنند تا دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.