مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آیت الله سید محمود هاشمی (مجد) مؤسس و تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) درگذشت

   کد: 20950
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
   تهران/ آیت الله سید محمود هاشمی (مجد) مؤسس، تولیت و استاد مدرسه علمیه باقرالعلوم (علیه‌السلام) دار فانی را وداع گفت.
   آیت الله سید محمود هاشمی (مجد) مؤسس و تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) درگذشت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، آیت الله سید محمود هاشمی (مجد) مؤسس، تولیت و استاد مدرسه علمیه باقرالعلوم (علیه‌السلام) دار فانی را وداع گفت.
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ارتحال این عالم فرزانه و استاد حوزه را محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و طلاب و روحانیون معزز استان تهران و همچنین بیت شریف ایشان تسلیت عرض نموده، رحمت و مغرفت الهی، حشر با ائمه معصومین (ع) و صبر و اجر برای بازماندگان ایشان از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارد .
   گفتنی است باتوجه به شرایط خاص کشور و ممنوعیت تجمعات بنا به نظر مسئولین و تأکید مراجع عظام بر لزوم عمل به نظر مسئولین و رعایت سلامتی مؤمنین عزیز، بنا به وصیت ایشان فعلاً هیچ‌گونه مراسمی برگزار نخواهد شد و پس از رفع ویروس کرونا، جزئیات مراسم متعاقباً اعلام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.