مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با هدف هماهنگی نهادهای حوزوی برای مقابله با ویروس کرونا

   نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه در تهران برگزار شد

   کد: 20949
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   تهران/ نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه با هدف هماهنگی نهادهای حوزوی برای مقابله با ویروس کرونا در تهران برگزار شد.
   نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه در تهران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، نشست ستاد حوزوی مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استان با هدف هماهنگی نهادهای حوزوی برای مقابله با ویروس کرونا در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر سرچشمه برگزار شد.
   در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم اکبری دبیر ستاد حوزوی مواجهه با حوادث غیر مترقبه حوزه علمیه استان ضمن تبریک اعیاد این ماه و همچنین فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال جدید، گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد، مکاتبات و مذاکرات انجام شده با اعضای نهادهای حوزوی و ریاست دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی و همچنین پیگیری وضعیت بیماران مبتلی به کرونا و بستری در بیمارستان‌ها ارائه کرد.
   وی درخواست کرد: حوزه‌های علمیه، طلاب و گروه‌های جهادی حوزوی، متمرکز و منسجم فعالیت کنند، چراکه این هماهنگی‌ها موجب هم‌افزایی در انجام کارها و ارائه نتیجه مناسبی‌تری خواهد شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: مرکز خدمات سراسر کشور برخلاف سال‌های گذشته به‌منظور ارائه خدمات مناسب، متناسب با ایام شیوع کرونا از پنج فروردین دایر است و کلیه کارکنان این مرکز آماده خدمت‌رسانی به حوزویان هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.