مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه کمیته پشتیبانی ستاد بحران نهادهای حوزوی در مرکز خدمات برگزار شد

   کد: 20948
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
   سومین جلسه کمیته پشتیبانی ستاد بحران نهادهای حوزوی با حضور معاونان و دست‌اندرکاران نهادهای حوزوی برگزار شد.
   جلسه کمیته پشتیبانی ستاد بحران نهادهای حوزوی در مرکز خدمات برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، سومین جلسه کمیته پشتیبانی ستاد بحران نهادهای حوزوی با هدف هماهنگی این نهادها برای پشتیبانی از جامعه هدف و اقداماتی که باید در مواجهه با بیماری کرونا انجام پذیرد در مرکز خدمات برگزار شد.
   فعال کردن مراکز استانی برای ارائه خدمات بیشتر به طلاب و گروه‌های جهادی در مقابله با ویروس کرونا از مصوبات این جلسه بود.
   همچنین در این جلسه دکتر یاسی معاون برنامه‌ریزی و ارزیابی مرکز خدمات گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات متناسب با روزهای شیوع ویروس کرونا ارائه کرد.
   وی گفت: توسعه بسترهای ارتباط غیر حضوری با جامعه هدف از جمله: توسعه ارتباط در قالب شبکه‌های اجتماعی، راه‌اندازی بستر ارتباط مجازی با جامعه هدف و راه‌اندازی مشاوره تلفنی خانواده و همچنین برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی، عکس نوشته‌های امیدبخش و مسابقه نقاشی، آموزش غیرحضوری بهداشت و سلامت، برگزاری مسابقه بهداشت، غیر حضور نمودن حداکثری امور و احوالپرسی تلفنی از معمرین و بیماران خاص و زمینه‌ای و ضایعه نخاعی، ازجمله اقدامات مرکز خدمات در این ایام هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.