مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • هفته سوم مسابقه مجازی «گام اول برای فهم گام دوم»

   کد: 20947
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
   هفته سوم مسابقه مجازی «گام اول برای فهم گام دوم»

   مرکز خدمات در نظر دارد مسابقه‌ای با عنوان «گام اول برای فهم گام دوم» ویژه طلاب و خانواده‌هایشان برگزار نماید.
   در قالب این مسابقه، هر هفته بخش کوتاهی از متن بیانیه گام دوم انقلاب منتشر می‌شود و در پایان هر ماه، سؤالاتی از محتوای منتشر شده مطرح و به قید قرعه به نفرات منتخب، هدایایی تقدیم خواهد شد.
   پرسشنامه این مسابقه هر چهار هفته یک بار منتشر و نحوه شرکت در مسابقه و دریافت پاسخنامه، اطلاع رسانی خواهد شد.

   متن هفته سوم «شعارهای انقلاب اسلامی، همیشه زنده و بدون تاریخ مصرف!»
   «برای همه چیز می‌توان طول عمر مفید و تاریخ مصرف فرض کرد، امام شعارهای جهانی این انقلاب دینی از این قاعده مستثنا است؛ آنها هرگز بی‌مصرف و بی‌فایده نخواهند شد، زیرا فطرت بشر در همه‌ی عصرها با آن سرشته است.
   آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت، برادری، هیچ‌یک به یک نسل و یک جامعه مربوط نیست تا در دوره‌ای بدرخشد و در دوره‌ای افول کند. هرگز نمی‌توان مردمی را تصور کرد که از این چشم‌اندازهای مبارک دل‌زده شوند. هرگاه دل‌زدگی پیش آمده، از روی‌گردانی مسئولان از این ارزش‌های دینی بوده است و نه از پایبندی به آنها و کوشش برای تحقق آنها.


   هفته دوم مسابقه مجازی «گام اول برای فهم گام دوم»

   هفته اول مسابقه مجازی «گام اول برای فهم گام دوم»

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.