مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مسئول نمایندگی مرکز خدمات جنوب خراسان رضوی مطرح کرد

   حمایت مرکز خدمات حوزه از فعالیت تولیدی خانواده طلاب

   کد: 20926
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
   تربت حیدریه/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جنوب خراسان رضوی بر حمایت این مرکز از فعالیت‌های تولیدی خانواده طلاب تأکید کرد.
   حمایت مرکز خدمات حوزه از فعالیت تولیدی خانواده طلاب

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه جنوب خوزستان، حجت الاسلام ناصح پور مسئول این نمایندگی که در نشست همفکری طلاب تولیدکننده و کارآفرین تربت حیدریه حضور یافته بود با اشاره به این که تبلیغ و بِرندسازی در فعالیت‌های تولیدی طلاب مهم است از دیگر تولیدکنندگان شهرستان تربت حیدریه خواست تا به کمپین حمایت از طلاب تولیدکننده بپیوندند.
   همچنین در این نشست، طلاب کارآفرین حاضر در نشست نیز به بیان پیشنهادهای خود پرداختند و موضوعاتی مانند چگونگی افزایش تولید، افزایش کیفیت محصولات، شبکه توزیع، بازار فروش و دیگر مسائل مربوط به حمایت از تولیدکنندگان هم با حضور مسئولان و کارشناسان امر، به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.