مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گزارشی از اقدامات قرارگاه حضرت خدیجه (س) خراسان رضوی در مبارزه با ویروس کرونا

   کد: 20921
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
   مشهد/ رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی فعالیت‌های قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) استان در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا را تشریح کرد.
   گزارشی از اقدامات قرارگاه حضرت خدیجه (س) خراسان رضوی در مبارزه با ویروس کرونا

   آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) استان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، این قرارگاه جلسات متعددی با نهادهای حوزوی استان برگزار کرد و تأکید شد نهادهای حوزوی از گروه‌های جهادی طلاب حمایت کنند.
   وی افزود: بر این اساس قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا با همکاری نهادهای حوزوی استان تشکیل و مقرر شد از تمامی ظرفیت‌های این نهادها در پیشبرد برنامه‌های قرارگاه استفاده شود.
   رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان گفت: قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) مرکز خدمات نیز با مشارکت خانواده طلاب و تغییر کاربری کارگاه‌های خیاطی، روزانه بیش از 5 هزار عدد ماسک بهداشتی تولید می‌کند.
   وی بیان کرد: این قرارگاه با مشارکت گروه‌های جهادی بسیج طلاب روزانه بیش از 20 هزار گان جراحی، لباس پرستار و بیمار و ماسک تولید می‌کند، همچنین با مشارکت طلاب بسته‌های ارزاق و بهداشتی بین خانواده‌های بیماران توزیع می‌شود و هزینه آن‌ها از محل خیرین جذب می‌شود.
   آقای کرمانی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های توجیهی آموزش بهداشت طلاب برای تغسیل و تکفین اموات و پاک ساری محیط و گندزدایی معابر عمومی از دیگر اقدامات این کارگروه بوده است.
   وی در پایان به فعالیت‌های نمایندگی مرکز خدمات در شهرستان تربت‌حیدریه اشاره کرد و ابراز داشت: با پیگیری‌های مسئول نمایندگی جنوب خراسان رضوی مرکز خدمات، کارگروه‌های مختلف تولید ماسک، ضدعفونی معابر عمومی ایجاد شد و در شهرستان‌های استان نیز فعالیت‌های جهادی قرارگاه حضرت خدیجه (س) ادامه دارد.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در کانال رسمی اطلاع‌رسانی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان «بله» عضو شوید. لطفاً پس از نصب پیام‌رسان بله بر روی لینک زیر کلیک کنید.
   https://ble.ir/markaz_khadamat_Kh_razavi

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.