مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد تشکیل شد

   کد: 20879
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
   شهرکرد/ نخستین جلسه قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در سال 1399 در استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد.
   قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرکرد تشکیل شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، در این نشست که با حضور برخی مسئولان و مدیران این استان همراه بود، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز در این ایام تأکید کرد: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان این آمادگی را دارد که کارگاه‌های مشاوره خود را به صورت مجازی برپا و همچنین برای پُر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها نیز مسابقه‌ای را از کتاب «اندیشه‌های مقام معظم رهبری» برگزار کند.
   در این نشست که در محل دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد، نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (س) ضمن قدردانی از ریاست و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان بیان داشت: طلاب و روحانیون استان آمادگی کامل دارند تا همراه با مجموعه کادر پزشکی و پرستاری، به خدمت‌رسانی به مردم مشغول باشند.
   وی همچنین خواستار به تصویر کشیدن خدمات جهادی طلاب و روحانیون استان شد.
   در ادامه نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن قدردانی از خدمات جهادی طلاب به ویژه در ضدعفونی کردن اماکن و معابر استان تصریح کرد: ما در طول سال هماهنگی بسیار خوبی با روحانیون استان در زمینه مسائل بهداشتی داشته‌ایم و امروز هم شاهدیم که طلاب در صحنه خدمت رسانی به مردم و یاری به نهادهای استان حاضر هستند و وارد میدان شده‌اند.
   گفتنی است، در این نشست برخی دیگر از مسئولان استان از جمله حوزه نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، مدیرکل اوقاف و امور خیریه و همچنین مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.