مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • شعب کشیک بیمه آسیا در ایام نوروز اعلام شد

   کد: 20868
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
   ادارات صدور و خسارت بیمه‌های اتومبیل، بیمه‌های درمان و شعب کشیک بیمه آسیا در تهران و 48 مرکز استان و شهرستان، در روز 29 اسفنـد سـال 1398 و روزهای دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فـروردین ماه سـال1399 از ساعت 9 تا 12 آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.
   شعب کشیک بیمه آسیا در ایام نوروز اعلام شد

   به گزارش روابط عمـومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، شرکت بیمه آسیا در اطلاعیه‌ای، ضمن تبـریک فرا رسیدن سال نو و توصیه رعایت نکات بهداشتی در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با تأکید بر ارائه خدمات بیمه‌ای در ایام نوروز به هم‌وطنان عزیز، اعلام کرد: ادارات صدور و خسارت بیمه‌های شخص ثالث و بدنه اتومبیل بیمه آسیا در تهران(پارک سوار بیهقی)، شعبه انقلاب(خیابان آزادی، بعد از میدان انقلاب) و ادارات صدور و خسارت بیمه درمان(خیابان طالقانی، تقاطع قرنی، ساختمان شماره یک) در روز 29 اسفند ماه سال 1398 و روزهای دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فروردین ماه سال 1399 از ساعت 9 تا 12 فعال هستند.
   این اطلاعیه با اشاره به ارائه خدمات بیمه‌ای در تعطیلات نوروز می‌افزاید: همچنین ادارات صدور و خسارت بیمه‌های اتومبیل و درمان بیمه آسیا در شهرهای آبادان، آستارا، آمل، اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، انزلی، اهواز، ایلام، بابل، بجنورد، بروجرد، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، تربت حیدریه، تنکابن، چالوس، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سبزوار ،سمنان، سنندج، شاهرود، شهرکرد، شیراز، قائمشهر، قزوین، قم، کاشان، کرج (مرکزی و خسارت)، کرمان، کرمانشاه،کیش، گرگان، گنبد، لاهیجان، مشهد، نیشابور، یاسوج، همدان و یزد روزهای 29 اسفند سال 1398و دوم، سوم ، چهارم و دوازدهم فروردین ماه سال 1399 از ساعت 9 تا 12 آماده ارائه خدمات بیمه‌ای به هم‌وطنان گرامی هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.