مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آغاز به کار دومین کارگاه تولید ماسک توسط کارگروه جهادی حضرت خدیجه (س) اردبیل

   کد: 20849
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
   اردبیل/ کانون شهید حاج قاسم سلیمانی(ره) از کانون‌های قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) مرکز خدمات اردبیل واقع در شهرستان پارس‌آباد، از روز گذشته اقدام به تولید و ماسک و لباس پرستاری کرده است.
   آغاز به کار دومین کارگاه تولید ماسک توسط کارگروه جهادی حضرت خدیجه (س) اردبیل

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، این کانون که به همت مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان پارس‌آباد و با همکاری مرکز خدمات استان تشکیل شده است با توجه به نیاز شهرستان به ماسک، از روز گذشته فعالیت خود را برای تولید ماسک و لباس پرستاری مخصوص ضد ویروس آغاز کرده است.
   گفتنی است، مدیرکل مرکز خدمات اردبیل در تماس تلفنی با مدیر حوزه علمیه خواهران ثامن‌الحجج (علیه‌السلام) پارس‌آباد، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش اعضای این کانون، برای رفع نیازمندی‌های این کانون قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.