مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی:

   حمایت از استعدادهای برتر حوزوی از برنامه‌های مهم مرکز خدمات است

   کد: 20835
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حمایت از استعدادهای برتر حوزوی و رفع مشکلات آنان را از برنامه‌های مهم مرکز خدمات دانست.
   حمایت از استعدادهای برتر حوزوی از برنامه‌های مهم مرکز خدمات است

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر کل این مرکز در دیدار با جمعی از استادان و استعدادهای برتر حوزوی استان، ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات برای تکریم استعدادهای برتر حوزوی بیان داشت: این حمایت‌ها می‌تواند مسیر رشد و تعالی طلاب و روحانیون نخبه را هموار سازد.
   وی همچنین با ابراز خرسندی از جمعیت جامعه نخبگانی استان تصریح کرد: جوان بودن این نخبگان حوزوی و دانشگاهی، امتیاز دیگری برای استان است که می‌تواند نوید بخش ساختن آینده‌ای درخشان‌تر باشد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به جایگاه طلاب و فضلای حوزوی و همچنین نخبگان علمی در کشور اذعان کرد: نهادهای حوزوی باید تمام همت خویش را برای حمایت از این نخبگان و کاهش مشکلات آنان به کار گیرند و در این مسیر، برنامه‌ریزی و اقدامات مناسبی داشته باشند تا مشکلات معیشتی و اقتصادی، سبب عقب ماندگی تحصیلی طلاب نخبه نشود.
   وی افزود: البته همان طور که نهادهای حوزوی باید به نحو شایسته از این طلاب نخبه حمایت کنند؛ خود این جامعه نخبه طلبگی هم باید با توجه به ظرفیت‌های فراوان حوزه‌ها، پربارترین زمان بهره‌وری و علم‌آموزی یعنی دوره جوانی خویش را از دست ندهند و تمام همت خود را برای ارتقای علم، دانش و معرفت به کار گیرند.
   همچنین، در این دیدار حجت الاسلام زارعی رابط دفتر حمایت از نخبگان حوزوی ضمن ثبت گزارش برخی مشکلات نخبگان و استعدادهای حوزوی حاضر در این نشست، از همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای رفع این مشکلات خبر داد.
   گفتنی است تقدیر از استادان و طلاب نخبه حوزوی حاضر در این جلسه و همچنین خانواده‌های آنان، بخش دیگری از این برنامه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.