مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در حوزه علمیه استان مازندران

   کد: 20825
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
   ساری/ قرارگاه جهادی طلاب و روحانیون استان مازندران برای ارائه خدمات بهداشتی جهت مبارزه با ویروس کرونا در سطح استان تشکیل شده است.
   تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در حوزه علمیه استان مازندران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران، قرارگاه جهادی طلاب و روحانیون استان با محوریت شورای نهادهای حوزوی و طبق تفاهم‌نامه مرکز خدمات با وزارت بهداشت، برای ضد عفونی کردن و پاکسازی مکان‌های عمومی و تولید لوازم بهداشتی در شهرها و روستاهای سطح استان تشکیل شد.
   از جمله مهم‌ترین برنامه‌های قرارگاه جهادی طلاب در شهرها و روستاهای استان، ضد عفونی، گندزدایی و پاکسازی مساجد، آرامستان‌ها، نانوایی‌ها، پایگاه‌های بسیج، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، باجه‌های بانکی و پمپ‌بنزین‌ها، دوخت و تولید دست‌کش و ماسک بهداشتی، توزیع مواد غذایی به نیازمندان و کفن و دفن اموات مبتلا به ویروس در آرامستان‌ها است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.