مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از طرح‌های خوداشتغالی روحانیون شهرستان مهاباد

   کد: 20813
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
   ارومیه/ معاون فرهنگی و معاون سلامت مرکز خدمات استان آذربایجان غربی از طرح‌های خوداشتغالی ماموستا قادری در شهرستان مهاباد بازدید کردند.
   بازدید از طرح‌های خوداشتغالی روحانیون شهرستان مهاباد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، حجج اسلام و المسلمین یوزباشی معاون فرهنگی و مدبر معاون سلامت مرکز خدمات استان، از طرح‌های خوداشتغالی روحانیون شهرستان مهاباد بازدید کردند.
   ماموستا قادری از روحانیون اهل سنت استان است که علاوه بر کار تبلیغ در روستا توانسته است با پرورش زنبور عسل و برداشت سالانه 120 کیلو عسل، گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید بردارد.
   معاون فرهنگی مرکز خدمات استان در این بازدید گفت: رویکرد مرکز خدمات مدیریت اقتصاد خانواده و توسعه مشاغل خانگی است تا به لطف خداوند و همت روحانیون عزیز بتوانیم گامی مؤثر در این راه برداریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.