مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از کارگاه خوداشتغالی طلبه کارآفرین در زرین دشت

   کد: 20770
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
   لار/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شهرستان لار از کارگاه خوداشتغالی یکی از طلاب کارآفرین در زرین دشت بازدید کرد.
   بازدید از کارگاه خوداشتغالی طلبه کارآفرین در زرین دشت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی لار، حجت الاسلام زاهدی مسئول این نمایندگی از کارگاه خوداشتغالی یکی از طلاب کارآفرین شهرستان زرین دشت بازدید کرد.
   این کارگاه خود اشتغالی که توسط یکی از طلاب ممتاز پایه پنجم حوزه علمیه مهدیه فاطمیه (عجل الله فرجه) تأسیس شده با ظرفیت پرورش ماهانه هزار عدد بلدرچین مشغول به فعالیت است.
   حجت الاسلام زاهدی ضمن دیدار با خانواده این طلبه کارآفرین، بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در میان خانواده‌های حوزویان تأکید کرد و با اشاره به حمایت مرکز خدمات از این کارگاه‌های زودبازده گفت: جای بسی خوشحالی است که طلاب علاوه بر پرداختن به امور حوزوی خود، می‌توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه نقش مهمی داشته باشند.
   وی افزود: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ضمن حمایت از کارگاه‌های کارآفرینی، خواهان توسعه فعالیت‌های اقتصادی با همیاری دیگر خانواده‌های طلاب است و امیدواریم کارآفرینی و خود اشتغالی خانواده طلاب به فعالیت‌های تبلیغی و رسالت حوزوی ایشان کمک شایانی داشته باشد.
   آقای نیکنام مسئول این کارگاه خود اشتغالی از مسئولین مرکز خدمات برای بازدید از این کارگاه تشکر کرد و خواستار حمایت جهت توسعه زیرساخت‌های این کارگاه شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.