مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تقدیر از استعدادهای برتر حوزوی استان کرمان

   کد: 20765
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
   کرمان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کرمان با حضور در منازل تعدادی از استعدادهای برتر حوزوی استان، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
   تقدیر از استعدادهای برتر حوزوی استان کرمان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، حجت الاسلام محبی فر مدیرکل این مرکز با حضور در منازل تعدادی از استعدادهای برتر حوزوی استان، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
   در این دیدارها، مدیرکل مرکز خدمات استان حمایت از استعدادهای برتر حوزوی را یکی از رویکردهای مهم مرکز دانست و اظهار کرد: حمایت از نخبگان در رشد و شکوفایی استعدادهای برتر و تقویت انگیزه آنها مؤثر است.
   وی ناکافی بودن حمایت فعلی مرکز خدمات از نخبگان و استعدادهای برتر را به عنوان یکی از دغدغه های مرکز عنوان و ابراز امیدواری کرد حمایت‌های مرکز خدمات در این زمینه افزایش یابد.
   در این دیدارها، هر یک از استعدادهای برتر حوزوی نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های مرکز خدمات، نکات و مشکلات خود در زمینه‌های مختلف از جمله چاپ و نشر آثار پژوهشی، فراهم شدن زمینه تدریس و عدم جو رقابتی کافی در حوزه‌های علمیه را با مدیرکل مرکز خدمات استان در میان گذاشتند.
   خاطر نشان می‌شود در این برنامه تعداد 3 نفر از استعدادهای برتر حوزوی استان تقدیر شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.