مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به مناسبت ولادت با سعادت امام جواد (ع) صورت گرفت

   تجلیل از اساتید نخبه و استعداد برتر حوزوی استان مازندران

   کد: 20735
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵
   ساری/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر حوزه علمیه استان مازندران از استعدادهای برتر حوزوی و اساتید نخبه ساری، قائم شهر و بابل تجلیل کردند.
   تجلیل از اساتید نخبه و استعداد برتر حوزوی استان مازندران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران، حجج اسلام فلاح مدیرکل مرکز خدمات و ابوترابی مدیر حوزه‌های علمیه استان با دو نفر از استعدادهای برتر حوزوی و دو نفر از اساتید نخبه حوزه علمیه استان در شهرهای ساری، قائم‌شهر و بابل دیدار و از آنان تجلیل کردند.
   در این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات و با اشاره به حمایت از جامعه نخبگان جامعه هدف گفت: مرکز خدمات و مراکز حوزوی برای رفع مشکلات و حمایت از استعدادهای برتر حوزوی همکاری می‌کنند تا با شناسایی ظرفیت‌های فراوان حوزوی، طلاب بتوانند بهترین بهره را از فرصت دوران جوانی و تحصیلی ببرند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.